CTS-330 BT

Z Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Telefon CTS-330.CLBT-CLBT oraz CTS-330.IPBT są wyposażone w moduł Bluetooth WT32. Do poprawnej pracy telefonu konieczny jest firmware telefonu w wersji 1.23 oraz firmware serwera Slican w wersji 6.30.0060. Obsługa modułu/słuchawki BT jest analogiczna jak w przypadku telefonu CTS-202.BT-GR. Rejestracja słuchawki na telefonie:

  • w Menu telefonu włączyć BT
  • zarejestrować słuchawkę
  • sprawdzić status

Po zarejestrowaniu słuchawki i połączeniu (sparowaniu) pojawia się niebieska ikona bluetooth-a (górny prawy róg). Akustykę uzyskuje się poprzez wciśnięcie klawisza obsługi słuchawek. Szara ikona bluetooth świadczy o utracie zasięgu ze słuchawką np. po jej wyłączeniu.

Telefon może pracować z zalogowaną słuchawką bluetooth-a oraz słuchawkami nagłownymi. Ze względu na możliwość wyłączenia/włączenia słuchawek nagłownych (aktywność sygnalizowana jest ikoną słuchawek nagłownych) są one priorytetowe w stosunku do słuchawki BT. W chwili, gdy podłączone i aktywne są słuchawki nagłowne ikona bluetooth-a zostaje wyszarzana, wciśnięcie przycisku akustyki słuchawek włącza w nich akustykę. Nie powoduje to jednak utraty możliwości odebrania połączenia przychodzącego na słuchawce bluetooth. Naciśnięcie przycisku na niej powoduje odebranie połączenia.