Instrukcja obsługi CTS-220.IP-GNM

Z Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Pulpit mikrofonu z telefonem

CTS-220.IP-BK.GNM

Pulpit mikrofonu z telefonem CTS-220.IP-BK.GNM.jpg

Instrukcja obsługi wydanie 1.0
SLICAN Sp. z o.o.
www.slican.pl
e-mail: office@slican.pl


„Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w produkcie bez uprzedniego powiadomienia.”


Data ostatniej modyfikacji: 2018-07-25
Uwaga! Pulpit mikrofonu z telefonem CTS-220.IP-BK.GNM współpracuje z serwerami NCP-PBX Warunkiem ich działania jest zainstalowany firmware w wersji 1.11 lub nowszej


Pulpit mikrofonu został zaprojektowany w celu możliwości komfortowego wygłaszania komunikatów lub wydawania dyspozycji w systemach opartych na urządzeniach Slican. Zintegrowany z centralą NCP oraz aktywnym wzmacniaczem IP Slican tworzą profesjonalny system rozgłoszeniowy. Jego funkcjonowanie oparte jest na zasobach sieci komputerowej (Ethernet, IP).

Urządzenie zrealizowane jest na zmodernizowanym telefonie systemowym serii CTS-220.IP. Dla ułatwienia pracy użytkownika oraz wygody ogłaszania komunikatów, telefon został dodatkowo wyposażony w mikrofon zewnętrzny na sztywnym wysięgniku typu „gęsia szyja”. Rozgłaszanie komunikatu poprzedzone jest sygnałem dźwiękowym typu „gong”. Odsłuch (jeżeli taki jest wymagany) realizowany jest za pomocą wbudowanego głośnika. Do monitorowania procesu połączenia wykorzystywane są informacje prezentowane na wyświetlaczu, a do sterowania wybrane przyciski telefonu.

Pulpit wyposażono w zmodernizowaną podstawkę z zamocowanym mikrofonem i zawierającą dodatkowy interfejs umożliwiający lokalne nagrywanie.


Slican CTS-220.IP-BK.GNM jest biznesowym telefonem systemowym dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami. Wyposażony jest w wysokiej ekran LCD, zapewniający doskonałą czytelność w różnych warunkach oświetlenia. Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci serwera Slican - dzięki czemu z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania.

Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów.

Telefon doskonale prezentuje się na biurku. Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go niezastąpionym partnerem w codziennej pracy. CTS-220.IP-BK.GNM umożliwia pracę z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym lub w trybie głośnomówiącym. Duża ilość programowalnych przycisków pozwalają na korzystanie z wielu profesjonalnych funkcji.

Parametry techniczne

Budowa i wyposażenie

Ustawienia telefonu

Tryby pracy pulpitu

Wykonywanie połączeń, historia i działanie klawiszy szybkiego wyboru

Książki telefoniczne

Korzystanie z usług systemu

Zasilanie pulpitu

Wymogi bezpieczeństwa i deklaracje

Podłączenie słuchawek Bluetooth do pulpitu


Powrót do strony głównej