Opinia dotycząca systemu Slican DECT IP

Z Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Zakończenie oferty

Z początkiem roku 2013 Slican, z uwagi na trudności konfiguracyjne odstąpił od oferowania systemy DECT-IP firmy NEC-Philips, zastępując go produktem firmy RTX.


System DECT oferowany przez firmę Slican został opracowany we współpracy z firmą NEC-Philips zlokalizowaną w Hilversum (Holandia). W systemie proponowanym przez firmę Slican zastosowano bazy DECT oraz słuchawki DECT produkowane przez firmę NEC-Philips kierując się zarówno wysoką niezawodnością tych urządzeń, jak również względami ekonomicznymi. Fragmenty infrastruktury sieciowej (DHCP, TFTP) wymagane do funkcjonowania baz DECT są zapewniane przez serwer telekomunikacyjny Slican. System DECT funkcjonuje w sieci LAN klienta i konieczne jest odpowiednie jej przygotowanie przez kompetentne służby klienta. Oferowane przez firmę Slican bazy DECT są zintegrowane z produktami Slican na poziomie sieciowym i współpracują jedynie z wybranymi producentami (NEC-Philips, Slican).

Firma Slican umieściła w swoich serwerach telekomunikacyjnych oprogramowanie umożliwiające wykorzystanie produktów firmy NEC-Philips jako elementów opracowanego przez siebie systemu Slican DECT IP.