Switch NCP-SW242S P150

Z Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

NCP-SW242S.P150 - to uniwersalny przełącznik służący do przyłączania urządzeń pracujących w sieciach komputerowych lub spinający ich segmenty. Został skonstruowany głównie z myślą o rozszerzeniu możliwości systemów telefonicznych IP firmy Slican. Może również zostać wykorzystany praktycznie w każdej, dowolnej sieci komputerowej, niekoniecznie związanej z systemem telekomunikacyjnym. Produkt wykonano zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami i trendami technologicznymi. Zawiera szereg innowacyjnych rozwiązań hardwarowych oraz softwarowych, pozwalających na zaawansowaną konfigurację oraz kontrolowanie i kształtowanie ruchu w sieci.


Switch 1U NCP-SW242S P150 2.jpeg

Aktualnie w ofercie Slican dostępny jest model NCP-SW242S.P150 - zarządzalny switch warstwy 2 z elementami warstwy 3, dostarczający zasilanie PoE, z możliwością podłączenia do innych urządzeń za pomocą światłowodu .


Podstawowe cechy urządzenia:

  • 2 porty combo - elektryczne z auto negocjacją Gbit Ethernet - 10/100/1000 Mbit/s zrównoleglone z portem optycznym. Podłączenie do sieci optycznej w zależności od rodzaju stosowanego światłowodu realizowane jest za pomocą dodatkowych wkładek SFP jedno- lub wielomodowych). Port elektryczny nie może nie może być używany jednocześnie z portem światłowodowym, muszą być stosowane zamiennie.
  • 24 porty elektryczne z auto negocjacją - 10/100Mbit/s wyposażone w zasilanie PoE w standardzie IEEE802.3af
  • funkcjonalność auto MDI/MDI-X na portach - automatyczne rozpoznanie, czy dodatkowe urządzenie podłączone jest kablem sieciowym skrosowanym, czy prostym
  • zarządzanie przez interfejs WWW
  • wbudowana obsługa zasilania awaryjnego 12V
  • moc zasilacza 150W
  • możliwa integracja z systemem NCPPBX


Powrót