Ustawienia telefonu CTS-220

Z Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Ustawienia telefonu

Dostęp do ustawień telefonu możliwy jest z poziomu menu "Ustawienia" w aparacie. Ustawienia mogą być również wprowadzane z poziomu aplikacji ConfiMAN lub ConfigWEB. Wymiana aparatu nie powoduje utraty ustawień.

Dźwięk dzwonka Telefon umożliwia wybór jednego z pięciu dostępnych dostępnych rodzajów dzwonka.
Głośność dzwonka Funkcja pozwala wybrać jeden z dwunastu poziomów głośności sygnału dźwiękowego, który sygnalizuje nadejście połączenia lub zupełnie wyłączyć dzwonek.
Jasność Ustawienie siły podświetlenia wyświetlacza w celu uzyskania optymalnej widoczności znaków na wyświetlaczu LCD.
Język Telefon umożliwia wyświetlanie komunikatów na wyświetlaczu w różnych językach. Domyślnie ustawiony jest język polski.
Auto answer Telefon umożliwia automatyczne odbieranie połączeń przychodzących, bez ingerencji użytkownika, przez włączanie akustyki w słuchawkach nagłownych lub w układzie głośnomówiącym. Połączenie zostaje rozłączone po 5 sekundach od odłożenia słuchawki przez inicjatora.
Auto dial Automatyczne wybieranie numeru po krótkim naciśnięciu (przez czas 1 sekundy) klawisza programowalnego, pod którym jest zaprogramowany numer wewnętrzny lub skrót do książki bez oczekiwania na podniesienie słuchawki.
Wzmocnienie

(Głośność)

Głośnik SPK. - regulacja wzmocnienia głośnika układu głośnomówiącego lub słuchawek nagłownych (jeśli są włączone). Głośnik słuch. - regulacja wzmocnienia głośnika słuchawki.
Numer własny Podgląd numeru, który został przydzielony dla telefonu z centrali telefonicznej.
Słuchawki Pozwala na wyłączenie/włączenie podłączonych słuchawek. Jeśli słuchawki są włączone, to naciśnięcie klawisza SPK ON powoduje, że sygnały akustyczne są słyszane w głośnikach słuchawek, zamiast w głośniku układu głośnomówiącego.
Nazwa telefonu Opcja umożliwia wprowadzenie nazwy telefonu (np. sekretariat) pojawiającej się na ekranie spoczynkowym.
Ustawienia fabryczne Funkcja powoduje wykasowanie wszelkich ustawień dokonanych przez użytkownika. Należy pamiętać, że następuje również usunięcie wszelkich numerów zapisanych w prywatnej książce telefonicznej oraz numerów zaprogramowanych pod klawiszami.
Wersja programu Opcja umożliwia podgląd numeru wersji firmware'u telefonu.


Powrót do instrukcji