Galeria grafiki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(→Bramofon SKD) |
(→Domofon HAS3000) |
||
| Linia 39: | Linia 39: | ||
!{{Hl2}}|Nazwa obrazka !!{{Hl2}}| Obrazek!!{{Hl2}}|Uwagi | !{{Hl2}}|Nazwa obrazka !!{{Hl2}}| Obrazek!!{{Hl2}}|Uwagi | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | HAS3000 3032 widok przodu ||[[Plik:HAS3000_3032_wyglad_przodu.png]]|| |
| + | |- | ||
| + | | HAS3000T widok przodu ||[[Plik:HAS3000T_wyglad_przodu.png]]|| | ||
|} | |} | ||
Wersja z 08:29, 30 gru 2010
Bramofon BRV
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| IioBRV_strona_tytułowa.jpg | ![]() |
|
| IioBRV_płytka_PCB.png | ![]() |
|
| BRV_elementy_obudowy.png | ![]() |
Bramofon SKD
Domofon HAS3000
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| HAS3000 3032 widok przodu | ![]() |
|
| HAS3000T widok przodu | ![]() |














