Galeria grafiki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(→Domofon DPH) |
(→Domofon DPH) |
||
| Linia 68: | Linia 68: | ||
| DPH KS1(2) wnętrze.png ||[[Plik:DPH_KS16_wnetrze.png]]|| | | DPH KS1(2) wnętrze.png ||[[Plik:DPH_KS16_wnetrze.png]]|| | ||
|- | |- | ||
| − | | DPH KS16 wnętrze.png ||[[Plik: | + | | DPH KS16 wnętrze.png ||[[Plik:DPH_KS16_wnetrze.png]]|| |
|- | |- | ||
| DPH tył wymiary.png ||[[Plik:DPH_tyl_wymiary.png]]|| | | DPH tył wymiary.png ||[[Plik:DPH_tyl_wymiary.png]]|| | ||
Wersja z 10:47, 30 gru 2010
Spis treści
Bramofon BRV
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| IioBRV_strona_tytułowa.jpg | ![]() |
|
| IioBRV_płytka_PCB.png | ![]() |
|
| BRV_elementy_obudowy.png | ![]() |
Bramofon SKD
Domofon HAS3000
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| HAS3000 3032 widok przodu | ![]() |
|
| HAS3000T widok przodu | ![]() |
|
| HAS30xx przod oznaczenia | ![]() |
|
| HAS30xx wymiary obudowy | ![]() |
|
| HAS30xx montaż pod tynk | ![]() |
|
| HAS30xx otwieranie obudowy | ![]() |





























