Galeria grafiki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(→Bramofon SKD) |
(→Bramofon SKD) |
||
| Linia 40: | Linia 40: | ||
|IO SKD tryby pracy.png||[[Plik:IO SKD tryby pracy.png|600px]]||Zmniejszać wg potrzeb<br> Ten zmniejszony do 600px | |IO SKD tryby pracy.png||[[Plik:IO SKD tryby pracy.png|600px]]||Zmniejszać wg potrzeb<br> Ten zmniejszony do 600px | ||
|- | |- | ||
| − | |IO SKD utrata połaczenia.png||[[Plik:IO SKD utrata połaczenia.png|500px]]Zmniejszać wg potrzeb<br> Ten zmniejszono do 500px | + | |IO SKD utrata połaczenia.png||[[Plik:IO SKD utrata połaczenia.png|500px]]||Zmniejszać wg potrzeb<br> Ten zmniejszono do 500px |
|- | |- | ||
|IioHAS_3000_Kluczyk.JPG ||[[Plik:IioHAS_3000_Kluczyk.JPG ]]||Ikona pobrana z HAS | |IioHAS_3000_Kluczyk.JPG ||[[Plik:IioHAS_3000_Kluczyk.JPG ]]||Ikona pobrana z HAS | ||
Wersja z 12:01, 5 sty 2011
Bramofon BRV
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| IioBRV_strona_tytułowa.jpg | ![]() |
|
| IioBRV_płytka_PCB.png | ![]() |
|
| BRV_elementy_obudowy.png | ![]() |
Bramofon SKD
Domofon HAS3000
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| HAS3000 3032 widok przodu | ![]() |
|
| HAS3000T widok przodu | ![]() |
|
| HAS30xx przod oznaczenia | ![]() |
|
| HAS30xx wymiary obudowy | ![]() |
|
| HAS30xx montaż pod tynk | ![]() |
|
| HAS30xx otwieranie obudowy | ![]() |













































