DPH16 - Otwieranie obudowy bramofonu: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 13: | Linia 13: | ||
|4||Okienka opisowe | |4||Okienka opisowe | ||
|- | |- | ||
| − | |5|| | + | |5||Przyciski nawiązywania połączenia |
|- | |- | ||
| − | |6|| | + | |6||Oznaczenie, że bramofon posiada możliwość odczytu kart RFID |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 10:26, 26 kwi 2011
Przednia ścianka obudowy bramofonu DPH przykręcana jest do reszty obudowy za pomocą śrub imbusowych M4 znajdujących się w sprzedawanym komplecie. Miejsce montażu tych śrub oznaczono cyfrą 1 na poniższych rysunkach.




Użyte na rysunkach oznaczenia wyjaśnione zostały w poniższej tabeli.
| Cyfra | Znaczenie |
|---|---|
| 1 | Śrubki do przykręcenia panelu przedniego do obudowy |
| 2 | Maskownica głośnika bramofonu |
| 3 | Otwór dla mikrofonu znajdującego się w bramofonie |
| 4 | Okienka opisowe |
| 5 | Przyciski nawiązywania połączenia |
| 6 | Oznaczenie, że bramofon posiada możliwość odczytu kart RFID |