DPH - Podłączenie bramofonu: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 19: | Linia 19: | ||
|EZ | |EZ | ||
|- | |- | ||
| − | |STA ||rowspan="2"| odizolowany styk zwierny przekaźnika do sterowania urządzeniami dodatkowymi | + | |STA ||rowspan="2"| odizolowany styk zwierny przekaźnika do sterowania urządzeniami dodatkowymi - dopuszczalne napięcie na stykach to max 24V AC |
|- | |- | ||
|STA | |STA | ||
Wersja z 07:24, 28 kwi 2011
Podłączenie bramofonu następuje poprzez podłączenie odpowiednich przewodów do listwy połączeniowej, znajdującej sioęn na płytce elektroniki bramofonu. Listwa połączeniowa jest widoczna i dostępna po odkręceniu panelu przedniego, co zostało opisane w rozdziale 2.2 DPH - Otwieranie obudowy bramofonu.
|
Złącza znajdujące się na liście połączeniowej, służące do instalacji bramofonu DPH przedstawia poniższa tabela:
| LA | linia abonencka z centrali (polaryzacja nie istotna) |
| LA | |
| AC | zaciski zasilania 12V AC lub DC |
| AC | |
| GNDZ | uziemienie (do poprawnego działania zabezpieczeń przepięciowych bramofonu) |
| EZ | elektrozaczep, |
| EZ | |
| STA | odizolowany styk zwierny przekaźnika do sterowania urządzeniami dodatkowymi - dopuszczalne napięcie na stykach to max 24V AC |
| STA | |
| COD | wejście programowalne, domyślnie czujnik otwarcia drzwi - rozwarcie względem GND skraca czas działania przekaźnika EZ |
| POD | wejście programowalne, domyślnie przycisk otwarcia drzwi (względem GND) |
| GND | masa dla sygnałów POD, COD |
