Cechy charakteryzujące bramofony firmy Slican: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 26: | Linia 26: | ||
|{{| Slican CCT-1668||<center>20</center> | |{{| Slican CCT-1668||<center>20</center> | ||
|- | |- | ||
| − | |{{| Slican MAC-6400|<center>20</center> | + | |{{| Slican MAC-6400||<center>20</center> |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 10:55, 14 kwi 2010
Bramofony serii BRV (BRV-KN1P, BRV-KN1N, BRV-KN2P,BRV-KN2N) współpracują z następującymi centralami firmy Slican:
- Slican CMT,
- Slican PMS-08,
- Slican CCA-2720,
- Slican NCT-1248,
- Slican CCT-1668,
- Slican MAC-6400.
Są to bramofony jedno lub dwuprzyciskowe z możliwością konfiguracji wybieranego abonenta.
Liczba możliwych do podłączenia bramofonów zależy od modelu centrali abonenckiej (Tabela nr 1).
| Model centrali | Maksymalna liczba bramofonów | |
|---|---|---|
| Slican CMT | ||
| Slican PMS-08 | ||
| Slican CCA-2720 | linii wewnętrznych centrali | |
| Slican NCT-1248 | linii wewnętrznych centrali | |
| Slican CCT-1668 | ||
| Slican MAC-6400 |