DPH - Otwieranie obudowy bramofonu: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|3||Otwór dla mikrofonu znajdującego się w bramofonie | |3||Otwór dla mikrofonu znajdującego się w bramofonie | ||
|- | |- | ||
| − | |4|| | + | |4||Okienko adresowe |
|- | |- | ||
| − | |5|| | + | |5||Klawisz nawiązywania połączenia |
|- | |- | ||
|6||Oznaczenie, że bramofon posiada możliwość odczytu kart RFID | |6||Oznaczenie, że bramofon posiada możliwość odczytu kart RFID | ||
Wersja z 08:01, 28 cze 2011
Panel przedni obudowy bramofonu DPH przykręcany jest do reszty obudowy za pomocą śrub imbusowych M4 znajdujących się w sprzedawanym komplecie. Miejsce montażu tych śrub oznaczono cyfrą 1 na poniższych rysunkach.


Użyte na rysunku oznaczenia wyjaśnione zostały w poniższej tabeli.
| Cyfra | Znaczenie |
|---|---|
| 1 | Śrubki do przykręcenia panela czołowego do obudowy |
| 2 | Maskownica głośnika bramofonu |
| 3 | Otwór dla mikrofonu znajdującego się w bramofonie |
| 4 | Okienko adresowe |
| 5 | Klawisz nawiązywania połączenia |
| 6 | Oznaczenie, że bramofon posiada możliwość odczytu kart RFID |
|
Do panelu przedniego przykręcona jest płytka z elementami elektronicznymi. Widoczna jest ona po zdjęciu panelu przedniego. Wszelkie elementy niezbędne do instalacji bramofonu są widoczne, dostępne i nie jest konieczne odkręcanie płytki elektroniki od panelu przedniego. Widok płytki elektroniki przykręconej do panelu przedniego prezentuje poniższy rysunek:
