DPH16 - Otwieranie obudowy bramofonu: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 25: | Linia 25: | ||
!{{Hl2}}|Cyfra !!{{Hl2}}| Znaczenie | !{{Hl2}}|Cyfra !!{{Hl2}}| Znaczenie | ||
|- | |- | ||
| − | |1|| | + | |1||Złącze do podłączenia kamery |
|- | |- | ||
|2||Maskownica głośnika bramofonu | |2||Maskownica głośnika bramofonu | ||
Wersja z 14:09, 21 lis 2011
Panel przedni obudowy bramofonu DPH przykręcany jest do reszty obudowy za pomocą śrub imbusowych M4 znajdujących się w sprzedawanym komplecie. Miejsce montażu tych śrub oznaczono cyfrą 1 na poniższym rysunku.

Użyte na rysunku oznaczenia wyjaśnione zostały w poniższej tabeli.
| Cyfra | Znaczenie |
|---|---|
| 1 | Śrubki do przykręcenia panela czołowego do obudowy |
| 2 | Maskownica głośnika bramofonu |
| 3 | Otwór dla mikrofonu znajdującego się w bramofonie |
| 4 | Wyświetlacz LCD |
| 5 | Klawiatura bramofonu |
| 6 | Oznaczenie, że bramofon posiada możliwość odczytu kart RFID |
|
Do panelu przedniego przykręcona jest płytka z elementami elektronicznymi. Widoczna jest ona po zdjęciu panelu przedniego. Wszelkie elementy niezbędne do instalacji bramofonu są widoczne, dostępne i nie jest konieczne odkręcanie płytki elektroniki od panelu przedniego. Widok płytki elektroniki przykręconej do panelu przedniego prezentuje poniższy rysunek:

Użyte na rysunku oznaczenia wyjaśnione zostały w poniższej tabeli.
| Cyfra | Znaczenie |
|---|---|
| 1 | Złącze do podłączenia kamery |
| 2 | Maskownica głośnika bramofonu |
| 3 | Otwór dla mikrofonu znajdującego się w bramofonie |
| 4 | Wyświetlacz LCD |
| 5 | Klawiatura bramofonu |
| 6 | Oznaczenie, że bramofon posiada możliwość odczytu kart RFID |