Opis zacisków w kasecie systemu Slican HAS-3000: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 21: | Linia 21: | ||
| <center>EZ</center>||Elektrozaczep|| <center>zaciski AC podłączone przez <BR>przekaźnik o obciążalności 1A </center> | | <center>EZ</center>||Elektrozaczep|| <center>zaciski AC podłączone przez <BR>przekaźnik o obciążalności 1A </center> | ||
|- | |- | ||
| + | | <center>12AC</center>|| Zasilanie AC|| <center>12V~ ±3V</center> | ||
| + | |- | ||
| + | | <center>12AC</center>|| Zasilanie AC|| <center>12V~ ±3V</center> | ||
|} | |} | ||
Wersja z 05:30, 6 maj 2010
| |
| |
|---|---|---|
| |
Biegun dodatni magistrali unifonów | |
| |
Biegun ujemny magistrali unifonów | |
| |
Przycisk otwarcia drzwi (zwierany do masy) | |
| |
Czujnik otwarcia drzwi (zwierany do masy) | |
| |
Masa dla obwodów POD, COD, STA | |
| |
Dodatkowe wyjście - sterowanie automatyki bramowej | |
| |
Wyjście napięcia DC, ok 12-16V, względem GND | |
| |
Elektrozaczep | przekaźnik o obciążalności 1A |
| |
Elektrozaczep | przekaźnik o obciążalności 1A |
| |
Zasilanie AC | |
| |
Zasilanie AC | |