Opis zacisków w kasecie systemu Slican HAS-3000: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 24: | Linia 24: | ||
|- | |- | ||
| <center>12AC</center>|| Zasilanie AC|| <center>12V~ ±3V</center> | | <center>12AC</center>|| Zasilanie AC|| <center>12V~ ±3V</center> | ||
| − | |{{Hl2}}|<center>Zacisk</center> !!{{Hl2}}| <center>Opis</center> !!{{Hl2}}| <center>Uwagi</center> | + | |- |
| + | !{{Hl2}}|<center>Zacisk</center> !!{{Hl2}}| <center>Opis</center> !!{{Hl2}}| <center>Uwagi</center> | ||
|} | |} | ||
Wersja z 05:32, 6 maj 2010
| |
| |
|---|---|---|
| |
Biegun dodatni magistrali unifonów | |
| |
Biegun ujemny magistrali unifonów | |
| |
Przycisk otwarcia drzwi (zwierany do masy) | |
| |
Czujnik otwarcia drzwi (zwierany do masy) | |
| |
Masa dla obwodów POD, COD, STA | |
| |
Dodatkowe wyjście - sterowanie automatyki bramowej | |
| |
Wyjście napięcia DC, ok 12-16V, względem GND | |
| |
Elektrozaczep | przekaźnik o obciążalności 1A |
| |
Elektrozaczep | przekaźnik o obciążalności 1A |
| |
Zasilanie AC | |
| |
Zasilanie AC | |
| |
|