Ustawienia lokatorów: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 5: | Linia 5: | ||
!{{Hl2}}|<center>'''Opcja'''</center> !!{{Hl2}}| <center>'''Opis'''</center> | !{{Hl2}}|<center>'''Opcja'''</center> !!{{Hl2}}| <center>'''Opis'''</center> | ||
|- | |- | ||
| + | | <center>'''L1.1'''</center>|| Opcja umożliwia zmianę numeru fizycznego przypisanego do ustawień (numer unifonu ustawiony na zworkach). | ||
|} | |} | ||
Wersja z 09:41, 11 maj 2010
Poniższa tabela przedstawia opcje dostępne dla administratora po wejściu w tryb edycji ustawień (opcja P3.3) i wybraniu numeru odpowiedniego lokalu.
| | |
|---|---|
| |
Opcja umożliwia zmianę numeru fizycznego przypisanego do ustawień (numer unifonu ustawiony na zworkach). |