Ustawienia lokatorów: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 24: | Linia 24: | ||
| <center>'''L1'''</center>|| <nowiki>[F001] = Numer fizyczny (id) unifonu</nowiki><BR><nowiki>* </nowiki><nowiki><Enter></nowiki>{F---}<BR><nowiki>* <X><X><X>[F002] </nowiki>|| <nowiki>[0001.] = Numer katalogowy</nowiki><BR><nowiki>* <Enter>{----.} - zmiana numeru</nowiki>|| | | <center>'''L1'''</center>|| <nowiki>[F001] = Numer fizyczny (id) unifonu</nowiki><BR><nowiki>* </nowiki><nowiki><Enter></nowiki>{F---}<BR><nowiki>* <X><X><X>[F002] </nowiki>|| <nowiki>[0001.] = Numer katalogowy</nowiki><BR><nowiki>* <Enter>{----.} - zmiana numeru</nowiki>|| | ||
|- | |- | ||
| − | | <center>'''L2'''</center>|| <nowiki>[on] = Włącz/wyłącz lokatora</nowiki><BR><nowiki>* <ent>{on} -włączony</nowiki><BR><nowiki>* <down>{oFF} -wyłączony </nowiki>|| | + | | <center>'''L2'''</center>|| <nowiki>[on] = Włącz/wyłącz lokatora</nowiki><BR><nowiki>* <ent>{on} -włączony</nowiki><BR><nowiki>* <down>{oFF} -wyłączony </nowiki>||<BR>|| |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 10:37, 11 maj 2010
Poniższa tabela przedstawia opcje dostępne dla administratora po wejściu w tryb edycji ustawień (opcja P3.3) i wybraniu numeru odpowiedniego lokalu.
Opis ustawień menu lokatorów
| | |
|---|---|
| |
Opcja umożliwia zmianę numeru fizycznego przypisanego do ustawień (numer unifonu ustawiony na zworkach). |
| |
Opcja umożliwia zmianę numeru katalogowego przypisanego do danego unifonu. |
| |
Włączenie/wyłączenie lokatora. |
| |
Zmiana kodu PIN. |
| |
Włączenie/wyłączenie powiadomienia o wejściu krótkim sygnałem na unifonie. |
| |
Włącza/wyłącza kod PIN. Przy wyłączonym kodzie PIN abonent nie ma prawa wejścia, posługując się kodem PIN, ani zmieniać swoich ustawień. |
Diagram dostępnych dla serwisu ustawień lokatorów
| |
| ||
|---|---|---|---|
| |
[F001] = Numer fizyczny (id) unifonu * <Enter>{F---} * <X><X><X>[F002] |
[0001.] = Numer katalogowy * <Enter>{----.} - zmiana numeru |
|
| |
[on] = Włącz/wyłącz lokatora * <ent>{on} -włączony * <down>{oFF} -wyłączony |