CCT2CPU: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(→Zasoby sterownika - porównanie) |
(→Zasoby sterownika - porównanie) |
||
| Linia 50: | Linia 50: | ||
|6.||Kanały nagrywania rozmów EbdREC||12||24 | |6.||Kanały nagrywania rozmów EbdREC||12||24 | ||
|- | |- | ||
| − | |7.||Ograniczenia pojemności nośnika nagrań||=< | + | |7.||Ograniczenia pojemności nośnika nagrań||=<16GB||HDD |
|- | |- | ||
|8.||Liczba kodeków do pracy równoległej||8||8 | |8.||Liczba kodeków do pracy równoległej||8||8 | ||
Wersja z 13:36, 29 lis 2016
Cechy
Opcje sprzętowe
| Oznaczenie | Opis submodułu | Widok |
|---|---|---|
| CCT1HDD | Dysk twardy z mocowaniem | |
| SM.DSP-AM | Submoduł modemu | |
| SM.DSP-2V | Submoduł 8 kodeków G.729 |
Zasoby sterownika - porównanie
| Porównanie zasobów sterowników CCT1CPU i CCT2CPU | |||
|---|---|---|---|
| Lp | Zasoby | CCT1CPU | CCT2CPU |
| 1. | Zasoby odtwarzające zapowiedzi dla Infolinii lub DISA | 4 | 32 |
| 2. | Obsługa kart pamięci | CF | SD(HC) |
| 3. | Obsługa HDD | - | + |
| 4. | Pojemność konferencji | 8 | 12 |
| 5. | Łączny czas zapowiedzi i poczty głosowej (minut) | 60 | 120 |
| Porównanie zasobów: VoIP-REC i CCT2CPU | VoIP-REC | CCT2CPU | |
| 6. | Kanały nagrywania rozmów EbdREC | 12 | 24 |
| 7. | Ograniczenia pojemności nośnika nagrań | =<16GB | HDD |
| 8. | Liczba kodeków do pracy równoległej | 8 | 8 |




