CCT2CPU: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(→Zasoby sterownika - porównanie) |
(→Zasoby sterownika - porównanie) |
||
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 38: | Linia 38: | ||
|1. ||Zasoby odtwarzające zapowiedzi dla Infolinii lub DISA||4||32 | |1. ||Zasoby odtwarzające zapowiedzi dla Infolinii lub DISA||4||32 | ||
|- | |- | ||
| − | |2. ||Obsługa kart pamięci||CF||SD(HC) | + | |2. ||Obsługa kart pamięci||CF 8GB||SD(HC)16GB |
|- | |- | ||
|3. ||Obsługa HDD||-||+ | |3. ||Obsługa HDD||-||+ | ||
Aktualna wersja na dzień 13:38, 29 lis 2016
Cechy
Opcje sprzętowe
| Oznaczenie | Opis submodułu | Widok |
|---|---|---|
| CCT1HDD | Dysk twardy z mocowaniem | |
| SM.DSP-AM | Submoduł modemu | |
| SM.DSP-2V | Submoduł 8 kodeków G.729 |
Zasoby sterownika - porównanie
| Porównanie zasobów sterowników CCT1CPU i CCT2CPU | |||
|---|---|---|---|
| Lp | Zasoby | CCT1CPU | CCT2CPU |
| 1. | Zasoby odtwarzające zapowiedzi dla Infolinii lub DISA | 4 | 32 |
| 2. | Obsługa kart pamięci | CF 8GB | SD(HC)16GB |
| 3. | Obsługa HDD | - | + |
| 4. | Pojemność konferencji | 8 | 12 |
| 5. | Łączny czas zapowiedzi i poczty głosowej (minut) | 60 | 120 |
| Porównanie zasobów: VoIP-REC i CCT2CPU | VoIP-REC | CCT2CPU | |
| 6. | Kanały nagrywania rozmów EbdREC | 12 | 24 |
| 7. | Ograniczenia pojemności nośnika nagrań | =<8GB | HDD |
| 8. | Liczba kodeków do pracy równoległej | 8 | 8 |




