DPH.IP Otwierania obudowy bramofonu: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|1. Sruby montażowe||1. Śruby montażowe||1. Śruby montażowe||1. Dioda LED | |1. Sruby montażowe||1. Śruby montażowe||1. Śruby montażowe||1. Dioda LED | ||
|- | |- | ||
| − | |2. Głośnik||2. Głośnik||2. Głośnik||2. | + | |2. Głośnik||2. Głośnik||2. Głośnik||2. Buzzer |
|- | |- | ||
|3. Otwór na kamerę||3. Otwór na kamerę||3. Otwór na kamerę||3. Zwora SETUP | |3. Otwór na kamerę||3. Otwór na kamerę||3. Otwór na kamerę||3. Zwora SETUP | ||
Wersja z 11:52, 6 cze 2017
Panel przedni obudowy bramofonu DPH.IP przykręcany jest do reszty obudowy za pomocą śrub imbusowych M4 znajdujących się w sprzedawanym komplecie. Miejsce montażu tych śrub oznaczono cyfrą 1 na poniższym rysunku.
Użyte na rysunku oznaczenia wyjaśnione zostały w poniższej tabeli.
Widok płytki elektroniki przykręconej do panelu przedniego prezentuje poniższy rysunek:
| Cyfra | Znaczenie |
|---|---|
| 1 | Obszar dla adaptera kamery z podświetleniem |
| 2 | Kartka opisowa |
| 3 | Złącze do podłączenia kamery |
| 4 | Złącze zasilania doświetlenia kamery |
| 5 | Złącze głośnika bramofonu |
| 6 | Interfejs sieciowy bramofonu |
| 7 | Zworka SETUP |
| 8 | Złącze opcjonalnych modułów rozszerzeń (WIEGAND) |
| 9 | Zworka przełączająca tryby pracy wyjścia EZ |
| 10 | Złącza do podłączenia bramofonu |
| 11 | Przełącznik antysabotażowy |
| 12 | Złącze mikrofonu |



