Opis zacisków w kasecie systemu Slican HAS-3032: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 6: | Linia 6: | ||
| <center>YA</center>||Linia akustyki magistrali podwórkowej||<center>Magistrala kaset YR</center> | | <center>YA</center>||Linia akustyki magistrali podwórkowej||<center>Magistrala kaset YR</center> | ||
|- | |- | ||
| − | | <center>YD-</center>||Biegun ujemny szyny danych magistrali YR||<center>Magistrala | + | | <center>YD-</center>||Biegun ujemny szyny danych magistrali YR||<center>Magistrala kaset YR</center> |
| + | |- | ||
| + | | <center>YD+</center>||Biegun dodatni szyny danych magistrali YR||<center>Magistrala kaset YR</center> | ||
|- | |- | ||
| <center>LU+</center>||Biegun dodatni magistrali unifonów||<center>Magistrala unifonów</center> | | <center>LU+</center>||Biegun dodatni magistrali unifonów||<center>Magistrala unifonów</center> | ||
Wersja z 07:52, 19 maj 2010
| |
| |
|---|---|---|
| |
Masa magistrali danych | |
| |
Linia akustyki magistrali podwórkowej | |
| |
Biegun ujemny szyny danych magistrali YR | |
| |
Biegun dodatni szyny danych magistrali YR | |
| |
Biegun dodatni magistrali unifonów | |
| |
Biegun ujemny magistrali unifonów | |
| |
Przycisk otwarcia drzwi (zwierany do masy) | |
| |
Czujnik otwarcia drzwi (zwierany do masy) | |
| |
Masa dla obwodów POD, COD, STA | |
| |
Dodatkowe wyjście - sterowanie automatyki bramowej | |
| |
Wyjście napięcia DC, ok 12-16V, względem GND | |
| |
Elektrozaczep | przekaźnik o obciążalności 1A |
| |
Elektrozaczep | przekaźnik o obciążalności 1A |
| |
Zasilanie AC | |
| |
Zasilanie AC | |
| |
||
| |
Wejście w tryb programowania bez hasła |