Opis zacisków w kasecie systemu Slican HAS-3032: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 29: | Linia 29: | ||
| <center>EZ</center>||Elektrozaczep|| <center>zaciski AC podłączone przez <BR>przekaźnik o obciążalności 1A </center> | | <center>EZ</center>||Elektrozaczep|| <center>zaciski AC podłączone przez <BR>przekaźnik o obciążalności 1A </center> | ||
|- | |- | ||
| − | | <center>AC</center>|| Zasilanie AC|| <center>12V~ ±3V</center> | + | | <center>AC</center>|| Zasilanie AC lub DC, przy czym bieguny + i – muszą być odizolowane od GND|| <center>12V~ ±3V</center> |
|- | |- | ||
| − | | <center>AC</center>|| Zasilanie AC|| <center>12V~ ±3V</center> | + | | <center>AC</center>|| Zasilanie AC lub DC, przy czym bieguny + i – muszą być odizolowane od GND|| <center>12V~ ±3V</center> |
|- | |- | ||
!{{Hl2}}|<center>Zworki</center> !!{{Hl2}}| <center>Opis</center> !!{{Hl2}}| | !{{Hl2}}|<center>Zworki</center> !!{{Hl2}}| <center>Opis</center> !!{{Hl2}}| | ||
Wersja z 07:54, 19 maj 2010
| |
| |
|---|---|---|
| |
Masa magistrali danych | |
| |
Linia akustyki magistrali podwórkowej | |
| |
Biegun ujemny szyny danych magistrali YR | |
| |
Biegun dodatni szyny danych magistrali YR | |
| |
Biegun dodatni magistrali unifonów | |
| |
Biegun ujemny magistrali unifonów | |
| |
Przycisk otwarcia drzwi (zwierany do masy) | |
| |
Czujnik otwarcia drzwi (zwierany do masy) | |
| |
Masa dla obwodów POD, COD, STA | |
| |
Dodatkowe wyjście - sterowanie automatyki bramowej | |
| |
Wyjście napięcia DC, ok 12-16V, względem GND | |
| |
Elektrozaczep | przekaźnik o obciążalności 1A |
| |
Elektrozaczep | przekaźnik o obciążalności 1A |
| |
Zasilanie AC lub DC, przy czym bieguny + i – muszą być odizolowane od GND | |
| |
Zasilanie AC lub DC, przy czym bieguny + i – muszą być odizolowane od GND | |
| |
||
| |
Wejście w tryb programowania bez hasła |