DPH.IP Otwierania obudowy bramofonu: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| (Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 4: | Linia 4: | ||
<center> | <center> | ||
{|{{prettytable}} | {|{{prettytable}} | ||
| − | !{{Hl2}}|DPH.IP-KS16DRF.C !!{{Hl2}}| DPH.IP-KS4DRF.C !!{{Hl2}}| DPH.IP-KS1RF.C !!{{Hl2}}| DPH.IP-CR0RF | + | !{{Hl2}}|DPH.IP-KS16DRF.C !!{{Hl2}}| DPH.IP-KS4DRF.C !!{{Hl2}}| DPH.IP-KS1RF.C !!{{Hl2}}| DPH.IP-CR0RF !!{{Hl2}}| DPH.IP-CR12RF |
|- | |- | ||
| − | |[[Plik:DPH.IP-KS16RF.C oznaczenia.png|200px]]||[[Plik:DPH.IP-KS4RF.C oznaczenia.png|200px]]||[[Plik:DPH.IP-KS1RF.C oznaczenia.png|200px]]||[[Plik:DPH.IP-CR0RF wnetrze.png|200px]] | + | |[[Plik:DPH.IP-KS16RF.C oznaczenia.png|200px]]||[[Plik:DPH.IP-KS4RF.C oznaczenia.png|200px]]||[[Plik:DPH.IP-KS1RF.C oznaczenia.png|200px]]||[[Plik:DPH.IP-CR0RF wnetrze.png|200px]]||[[Plik:DPH.IP-CR12RF_tyl.png|200px]] |
|- | |- | ||
| − | |1. Sruby montażowe||1. Śruby montażowe||1. Śruby montażowe||1. Dioda LED | + | |1. Sruby montażowe||1. Śruby montażowe||1. Śruby montażowe||1. Dioda LED||1. Kabel |
|- | |- | ||
| − | |2. Głośnik||2. Głośnik||2. Głośnik||2. | + | |2. Głośnik||2. Głośnik||2. Głośnik||2. Buzzer||2. Buzzer |
|- | |- | ||
| − | |3. Otwór na kamerę||3. Otwór na kamerę||3. Otwór na kamerę||3. | + | |3. Otwór na kamerę||3. Otwór na kamerę||3. Otwór na kamerę||3. Zworka SETUP||3. Zworka SETUP |
|- | |- | ||
| − | |4. Otwory na diody | + | |4. Otwory na diody doświetlające||4. Otwory na diody doświetlające||4. Otwory na diody doświetlające||4. Otwory montażowe||4. Otwory montażowe |
|- | |- | ||
| − | |5. Wyświetlacz LCD||5. Wyświetlacz LCD||5. Kartka opisowa dla przycisku|| | + | |5. Wyświetlacz LCD||5. Wyświetlacz LCD||5. Kartka opisowa dla przycisku|||| |
|- | |- | ||
| − | |6. Klawiatura||6. Przyciski nawigacyjne||6. Klawisz wywołania|| | + | |6. Klawiatura||6. Przyciski nawigacyjne||6. Klawisz wywołania|||| |
|- | |- | ||
| − | |7. Mikrofon||7. Mikrofon||7. Mikrofon|| | + | |7. Mikrofon||7. Mikrofon||7. Mikrofon|||| |
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||
<br> | <br> | ||
| − | Widok płytki elektroniki przykręconej do panelu przedniego prezentuje poniższy rysunek: | + | Widok płytki elektroniki kamery, przykręconej do panelu przedniego DPH.IP w wersji KS, prezentuje poniższy rysunek: |
<center>[[Plik:DPH.IP-KS1RF.C wnetrze.png|200px]] | <center>[[Plik:DPH.IP-KS1RF.C wnetrze.png|200px]] | ||
{|{{prettytable}} | {|{{prettytable}} | ||
!{{Hl2}}|Cyfra !!{{Hl2}}| Znaczenie | !{{Hl2}}|Cyfra !!{{Hl2}}| Znaczenie | ||
|- | |- | ||
| − | |1|| | + | |1||Miejsce dla modułu kamery z podświetleniem |
|- | |- | ||
| − | |2||Kartka opisowa | + | |2||Kartka opisowa (w KS1RF) |
|- | |- | ||
| − | |3|| | + | |3||Złącza do podłączenia kamery |
|- | |- | ||
|4||Złącze zasilania doświetlenia kamery | |4||Złącze zasilania doświetlenia kamery | ||
| Linia 45: | Linia 45: | ||
|8||Złącze opcjonalnych modułów rozszerzeń (WIEGAND) | |8||Złącze opcjonalnych modułów rozszerzeń (WIEGAND) | ||
|- | |- | ||
| − | |9||Zworka przełączająca tryby pracy | + | |9||Zworka przełączająca tryby pracy styku EZ |
|- | |- | ||
| − | |10||Złącza | + | |10||Złącza opcjonalnego zasilania oraz funkcyjne |
|- | |- | ||
|11||Przełącznik antysabotażowy | |11||Przełącznik antysabotażowy | ||
Aktualna wersja na dzień 07:23, 7 paź 2025
Panel przedni obudowy bramofonu DPH.IP przykręcany jest do reszty obudowy za pomocą śrub imbusowych M4 znajdujących się w sprzedawanym komplecie. Miejsce montażu tych śrub oznaczono cyfrą 1 na poniższym rysunku.
Użyte na rysunku oznaczenia wyjaśnione zostały w poniższej tabeli.
Widok płytki elektroniki kamery, przykręconej do panelu przedniego DPH.IP w wersji KS, prezentuje poniższy rysunek:
| Cyfra | Znaczenie |
|---|---|
| 1 | Miejsce dla modułu kamery z podświetleniem |
| 2 | Kartka opisowa (w KS1RF) |
| 3 | Złącza do podłączenia kamery |
| 4 | Złącze zasilania doświetlenia kamery |
| 5 | Złącze głośnika bramofonu |
| 6 | Interfejs sieciowy bramofonu |
| 7 | Zworka SETUP |
| 8 | Złącze opcjonalnych modułów rozszerzeń (WIEGAND) |
| 9 | Zworka przełączająca tryby pracy styku EZ |
| 10 | Złącza opcjonalnego zasilania oraz funkcyjne |
| 11 | Przełącznik antysabotażowy |
| 12 | Złącze mikrofonu |




