Instrukcje wyrobów wycofanych: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 5: | Linia 5: | ||
|- | |- | ||
|NCT-1248 | |NCT-1248 | ||
| − | |http://slican.pl/instrukcje/io_nct2_08.pdf | + | |[http://slican.pl/instrukcje/io_nct2_08.pdf Instrukcja obsługi wersia 1_08] |
|} | |} | ||
Wersja z 09:05, 2 sie 2010
W tym dziale znajdują się instrukcje obsługi dla urządzeń i aplikacji wycofanych z produkcji. Instrukcje programowania tych urządzeń zamieszczone są w strefie dla serwisu. Dokumentacje zamieszczone są w formacie PDF.
| Rodzaj urządzenia | Instrukcja obsługi |
|---|---|
| NCT-1248 | Instrukcja obsługi wersia 1_08 |