Instrukcje wyrobów wycofanych: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 4: | Linia 4: | ||
!{{Hl1}}| Instrukcja obsługi | !{{Hl1}}| Instrukcja obsługi | ||
|- | |- | ||
| − | |NCT-1248<br> | + | |=NCT-1248=<br> |
[[Plik:NCT1.png]] | [[Plik:NCT1.png]] | ||
|[http://slican.pl/instrukcje/io_nct2_08.pdf Instrukcja obsługi wersja 1_08] | |[http://slican.pl/instrukcje/io_nct2_08.pdf Instrukcja obsługi wersja 1_08] | ||
|- | |- | ||
| − | |CCA-2720<br> | + | |=CCA-2720=<br> |
[[Image:CCA z HPT.png]] | [[Image:CCA z HPT.png]] | ||
|[http://slican.pl/instrukcje/io_cca7e.pdf Instrukcja obsługi centrali wersja 7e] | |[http://slican.pl/instrukcje/io_cca7e.pdf Instrukcja obsługi centrali wersja 7e] | ||
|- | |- | ||
| − | |Aparat awizo HPT-0535<br> | + | |=Aparat awizo HPT-0535=<br> |
[[Image:HPT.png]] | [[Image:HPT.png]] | ||
|[http://slican.pl/instrukcje/IOHPT31Xa.pdf Instrukcja obsługi aparatu HPT-0535 wersja analogowa]<br> | |[http://slican.pl/instrukcje/IOHPT31Xa.pdf Instrukcja obsługi aparatu HPT-0535 wersja analogowa]<br> | ||
[http://slican.pl/instrukcje/io_HTPDigital_5.pdf Instrukcja obsługi aparatu HPT-0535 wersja cyfrowa] | [http://slican.pl/instrukcje/io_HTPDigital_5.pdf Instrukcja obsługi aparatu HPT-0535 wersja cyfrowa] | ||
|} | |} | ||
Wersja z 09:21, 2 sie 2010
W tym dziale znajdują się instrukcje obsługi dla urządzeń i aplikacji wycofanych z produkcji. Instrukcje programowania tych urządzeń zamieszczone są w strefie dla serwisu. Dokumentacje zamieszczone są w formacie PDF.
| Rodzaj urządzenia | Instrukcja obsługi |
|---|---|
| =NCT-1248= |
Instrukcja obsługi wersja 1_08 |
| =CCA-2720= |
Instrukcja obsługi centrali wersja 7e |
| =Aparat awizo HPT-0535= |
Instrukcja obsługi aparatu HPT-0535 wersja analogowa |


