Galeria grafiki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 1: | Linia 1: | ||
=Bramofon BRV= | =Bramofon BRV= | ||
{|{{prettytable}} | {|{{prettytable}} | ||
| − | !{{Hl2}}|Nazwa obrazka !!{{Hl2}}| Obrazek!!{{Hl2}}| | + | !{{Hl2}}|Nazwa obrazka !!{{Hl2}}| Obrazek!!{{Hl2}}|Uwagi!!{{Hl2}} |
|- | |- | ||
| − | | | + | |IioBRV_strona_tytułowa.jpg ||[[Plik:IioBRV_strona_tytułowa.jpg]]||IioBRV_strona_tytułowa.jpg |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 10:38, 29 gru 2010
Bramofon BRV
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi | bgcolor="#A7C1F2" |
|---|---|---|---|
| IioBRV_strona_tytułowa.jpg | ![]() |
IioBRV_strona_tytułowa.jpg |
