Galeria grafiki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(→Bramofon SKD) |
(→Bramofon BRV) |
||
| Linia 7: | Linia 7: | ||
|IioBRV_płytka_PCB.png ||[[Plik:BRV_plytka_PCB.png]]|| | |IioBRV_płytka_PCB.png ||[[Plik:BRV_plytka_PCB.png]]|| | ||
|- | |- | ||
| + | |BRV_elementy_obudowy.png ||[[Plik:BRV_elementy_obudowy.png]]|| | ||
|} | |} | ||
Wersja z 08:18, 30 gru 2010
Bramofon BRV
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| IioBRV_strona_tytułowa.jpg | ![]() |
|
| IioBRV_płytka_PCB.png | ![]() |
|
| BRV_elementy_obudowy.png | ![]() |











