Galeria grafiki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(→Bramofon SKD) |
(→Bramofon SKD) |
||
| Linia 36: | Linia 36: | ||
|IO SKD zworki config.png||[[Plik:IO SKD zworki config.png]] | |IO SKD zworki config.png||[[Plik:IO SKD zworki config.png]] | ||
|- | |- | ||
| − | |IO SKD CKZ-10.png||[[Plik:IO SKD CKZ-10.png|450px]]||Zmniejszyć wg potrzeb | + | |IO SKD CKZ-10.png||[[Plik:IO SKD CKZ-10.png|450px]]||Zmniejszyć wg potrzeb<br> Ten zmniejszono do 500px |
| + | |- | ||
| + | |IO SKD tryby pracy.png||[[Plik:IO SKD tryby pracy.png]]Zmniejszać wg potrzeb<br> Ten zmniejszony do 600px | ||
|} | |} | ||
Wersja z 10:31, 5 sty 2011
Bramofon BRV
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| IioBRV_strona_tytułowa.jpg | ![]() |
|
| IioBRV_płytka_PCB.png | ![]() |
|
| BRV_elementy_obudowy.png | ![]() |
Bramofon SKD
Domofon HAS3000
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| HAS3000 3032 widok przodu | ![]() |
|
| HAS3000T widok przodu | ![]() |
|
| HAS30xx przod oznaczenia | ![]() |
|
| HAS30xx wymiary obudowy | ![]() |
|
| HAS30xx montaż pod tynk | ![]() |
|
| HAS30xx otwieranie obudowy | ![]() |












































