Galeria grafiki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(→Centrala CCT-1668) |
|||
| Linia 145: | Linia 145: | ||
|Sterownik _CCT2CPU_SL.png ||[[Plik:Sterownik _CCT2CPU_SL.png]]|| | |Sterownik _CCT2CPU_SL.png ||[[Plik:Sterownik _CCT2CPU_SL.png]]|| | ||
|- | |- | ||
| − | |Sterownik | + | |Sterownik _CCT2CPU_EU.png ||[[Plik:Sterownik _CCT2CPU_EU.png]]|| |
|- | |- | ||
|Sterownik _CCT2CPU_moduly.png ||[[Plik:Sterownik _CCT2CPU_moduly.png]]|| | |Sterownik _CCT2CPU_moduly.png ||[[Plik:Sterownik _CCT2CPU_moduly.png]]|| | ||
Wersja z 10:05, 11 sty 2011
Spis treści
Bramofon BRV
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| IioBRV_strona_tytułowa.jpg | ![]() |
|
| IioBRV_płytka_PCB.png | ![]() |
|
| BRV_elementy_obudowy.png | ![]() |
Bramofon SKD
Domofon HAS3000
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| HAS3000 3032 widok przodu | ![]() |
|
| HAS3000T widok przodu | ![]() |
|
| HAS30xx przod oznaczenia | ![]() |
|
| HAS30xx wymiary obudowy | ![]() |
|
| HAS30xx montaż pod tynk | ![]() |
|
| HAS30xx otwieranie obudowy | ![]() |
MSB-1102
Bramofon DPH
Telefon CTS-202_CTS-203_itp.
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| Telefon CTS-202_spod.png | ![]() |
|
| Konsola CTS-232_spod.png | ![]() |
Centrala CCT-1668
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| Sterownik _CCT2CPU_SL.png | ![]() |
|
| Sterownik _CCT2CPU_EU.png | ![]() |
|
| Sterownik _CCT2CPU_moduly.png | ![]() |
SubModuły
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| Moduł_DSP2VMOD.png | ![]() |
|
| Moduł_DSPTMOD.png | ![]() |


























































