DPH16 - Otwieranie obudowy bramofonu: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 7: | Linia 7: | ||
|1||Śrubki do przykręcenia panelu przedniego do obudowy | |1||Śrubki do przykręcenia panelu przedniego do obudowy | ||
|- | |- | ||
| − | |2|| | + | |2||Maskownica głośnika bramofonu |
|- | |- | ||
|3||c | |3||c | ||
Wersja z 10:07, 26 kwi 2011
Przednia ścianka obudowy bramofonu DPH przykręcana jest do reszty obudowy za pomocą śrub imbusowych M4 znajdujących się w sprzedawanym komplecie. Miejsce montażu tych śrub oznaczono cyfrą 1 na poniższych rysunkach.




Użyte na rysunkach oznaczenia wyjaśnione zostały w poniższej tabeli.
| Cyfra | Znaczenie |
|---|---|
| 1 | Śrubki do przykręcenia panelu przedniego do obudowy |
| 2 | Maskownica głośnika bramofonu |
| 3 | c |
| 4 | d |
| 5 | e |
| 6 | f |