DPH16 - Klawiatura bramofonu: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|3||Otwór dla mikrofonu znajdującego się w bramofonie | |3||Otwór dla mikrofonu znajdującego się w bramofonie | ||
|- | |- | ||
| − | |4||Wyświetlacz | + | |4||Wyświetlacz LCD |
|- | |- | ||
|5||Klawiatura bramofonu | |5||Klawiatura bramofonu | ||
Wersja z 08:11, 22 cze 2011
Na poniższym rysunku zaprezentowano widok panelu czołowego bramofonu DPH.AB-KS16:

Użyte na rysunku oznaczenia wyjaśnione zostały w poniższej tabeli.
| Cyfra | Znaczenie |
|---|---|
| 1 | Śrubki do przykręcenia panelu przedniego do obudowy |
| 2 | Maskownica głośnika bramofonu |
| 3 | Otwór dla mikrofonu znajdującego się w bramofonie |
| 4 | Wyświetlacz LCD |
| 5 | Klawiatura bramofonu |
| 6 | Oznaczenie, że bramofon posiada możliwość odczytu kart RFID |
|