Telefony VPS: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
m |
m |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{|{{Prettytable}} | {|{{Prettytable}} | ||
| − | !{{Hl2}}| | + | !{{Hl2}}|Zdjęcie !!{{Hl2}}|Dokumentacja |
|- | |- | ||
| − | |[[Image:VPS-310p.JPG]]|| | + | |[[Image:VPS-310p.JPG]]||Instrukcja obsługi telefonu VPS-310p |
|- | |- | ||
| − | | | + | |[[Image:VPS-2000p.JPG]]||Instrukcja obsługi telefonu VPS-2000p |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 10:31, 12 lis 2012
| Zdjęcie | Dokumentacja |
|---|---|
| Instrukcja obsługi telefonu VPS-310p | |
| Instrukcja obsługi telefonu VPS-2000p |