Telefony VPS: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
m |
m |
||
| Linia 2: | Linia 2: | ||
!{{Hl2}}|Zdjęcie !!{{Hl2}}|Dokumentacja | !{{Hl2}}|Zdjęcie !!{{Hl2}}|Dokumentacja | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Image:VPS-310p.JPG]]||Instrukcja obsługi telefonu VPS-310p | + | |[[Image:VPS-310p.JPG]]||[[Media:Instrukcja obsługi telefonu VPS-310p]] |
|- | |- | ||
|[[Image:VPS-2000p.JPG|300px]]||Instrukcja obsługi telefonu VPS-2000p | |[[Image:VPS-2000p.JPG|300px]]||Instrukcja obsługi telefonu VPS-2000p | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 10:38, 12 lis 2012
| Zdjęcie | Dokumentacja |
|---|---|
| Media:Instrukcja obsługi telefonu VPS-310p | |
| Instrukcja obsługi telefonu VPS-2000p |