Opis zacisków w kasecie systemu Slican HAS-3000: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 12: | Linia 12: | ||
| <center>GND</center>||Masa dla obwodów POD, COD, STA|| | | <center>GND</center>||Masa dla obwodów POD, COD, STA|| | ||
|- | |- | ||
| − | | <BR><center>STA</center>||<BR>Dodatkowe wyjście - sterowanie automatyki bramowej|| <center>Wyjście przekaźnikowe</center | + | | <BR><center>STA</center>||<BR>Dodatkowe wyjście - sterowanie automatyki bramowej|| <center>Wyjście przekaźnikowe</center> <center>zwierane do GND o obciążalności</center><center> 1A/24VDC </center> |
|} | |} | ||
Wersja z 11:57, 5 maj 2010
| |
| |
|---|---|---|
| |
Biegun dodatni magistrali unifonów | |
| |
Biegun ujemny magistrali unifonów | |
| |
Przycisk otwarcia drzwi (zwierany do masy) | |
| |
Czujnik otwarcia drzwi (zwierany do masy) | |
| |
Masa dla obwodów POD, COD, STA | |
| |
Dodatkowe wyjście - sterowanie automatyki bramowej |
|