Wejście w tryb programowania administratora: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 4: | Linia 4: | ||
| <center>[[Image:IioHAS_3000_Kluczyk.JPG]]</center>|| <center>'''- - - -''' </center> | | <center>[[Image:IioHAS_3000_Kluczyk.JPG]]</center>|| <center>'''- - - -''' </center> | ||
|- | |- | ||
| − | | <center>KOD</center><center>_ _ _ _</center>|| <center> | + | | <center>KOD</center><center>_ _ _ _</center>|| = <center>'''P-'''=</center> = |
|} | |} | ||
Wersja z 06:57, 10 maj 2010
| | |
|---|---|
| |
|
| |
= |