DPH.IP Otwierania obudowy bramofonu: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(Utworzono nową stronę "Panel przedni obudowy bramofonu DPH.IP przykręcany jest do reszty obudowy za pomocą śrub imbusowych M4 znajdujących się w sprzedawanym komplecie. Miejsce montażu t...") |
|||
| Linia 29: | Linia 29: | ||
!{{Hl2}}|Cyfra !!{{Hl2}}| Znaczenie | !{{Hl2}}|Cyfra !!{{Hl2}}| Znaczenie | ||
|- | |- | ||
| − | |1|| | + | |1||Obszar dla adaptera kamery z podświetleniem |
|- | |- | ||
| − | |2|| | + | |2||Kartka opisowa |
|- | |- | ||
| − | |3||Złącze | + | |3||Złącze do podłączenia kamery |
|- | |- | ||
| − | |4|| | + | |4||Złącze zasilania doświetlenia kamery |
|- | |- | ||
| − | |5||Złącze | + | |5||Złącze głośnika bramofonu |
|- | |- | ||
| − | |6|| | + | |6||Interfejs sieciowy bramofonu |
|- | |- | ||
| − | |7|| | + | |7||Zworka SETUP |
|- | |- | ||
| − | |8||Złącze | + | |8||Złącze opcjonalnych modułów rozszerzeń (Wiegand) |
|- | |- | ||
| − | |9|| | + | |9||Zworka przełączająca tryby pracy wyjścia EZ |
|- | |- | ||
| − | |10|| | + | |10||Złącza do podłączenia bramofonu |
|- | |- | ||
| − | |11|| | + | |11||Przełącznik antysabotażowy |
|- | |- | ||
|12||Złącze mikrofonu | |12||Złącze mikrofonu | ||
|- | |- | ||
|}</center> | |}</center> | ||
Wersja z 11:19, 6 cze 2017
Panel przedni obudowy bramofonu DPH.IP przykręcany jest do reszty obudowy za pomocą śrub imbusowych M4 znajdujących się w sprzedawanym komplecie. Miejsce montażu tych śrub oznaczono cyfrą 1 na poniższym rysunku.
Użyte na rysunku oznaczenia wyjaśnione zostały w poniższej tabeli.
Widok płytki elektroniki przykręconej do panelu przedniego prezentuje poniższy rysunek:
| Cyfra | Znaczenie |
|---|---|
| 1 | Obszar dla adaptera kamery z podświetleniem |
| 2 | Kartka opisowa |
| 3 | Złącze do podłączenia kamery |
| 4 | Złącze zasilania doświetlenia kamery |
| 5 | Złącze głośnika bramofonu |
| 6 | Interfejs sieciowy bramofonu |
| 7 | Zworka SETUP |
| 8 | Złącze opcjonalnych modułów rozszerzeń (Wiegand) |
| 9 | Zworka przełączająca tryby pracy wyjścia EZ |
| 10 | Złącza do podłączenia bramofonu |
| 11 | Przełącznik antysabotażowy |
| 12 | Złącze mikrofonu |



