Instrukcje wyrobów wycofanych: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(→CMT 8/64) |
|||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
==CMT 8/64== | ==CMT 8/64== | ||
{| class=prettytable | {| class=prettytable | ||
| − | |[[Image: | + | |[[Image:CMT1.png]] |
|[http://slican.pl/instrukcje/170IOBSL.pdf Instrukcja obsługi analogowej centrali telefonicznej CMT 8/64]<br> | |[http://slican.pl/instrukcje/170IOBSL.pdf Instrukcja obsługi analogowej centrali telefonicznej CMT 8/64]<br> | ||
|- | |- | ||
Wersja z 11:20, 2 sie 2010
W tym dziale znajdują się instrukcje obsługi dla urządzeń i aplikacji wycofanych z produkcji. Instrukcje programowania tych urządzeń zamieszczone są w strefie dla serwisu. Dokumentacje zamieszczone są w formacie PDF.
Spis treści
Centrale
NCT-1248
|Instrukcja obsługi wersja 1_08
CCA-2720
|Instrukcja obsługi centrali wersja 7e
CMT 8/64
|
Instrukcja obsługi analogowej centrali telefonicznej CMT 8/64 |
Telefony systemowe
Aparat awizo HPT-0535
|
Instrukcja obsługi aparatu HPT-0535 wersja analogowa |
Telefon CTS-20
|
Instrukcja obsługi cyfrowego telefonu systemowego CTS-20 |
Telefon ATS-20
|
Instrukcja obsługi analogowego telefonu systemowego CTS-20 |
Telefony systemowe Panasonic
|
2.0 .pdf Instrukcja obsługi analogowych telefonów systemowych Panasonic |



