Instrukcja Obsługi TouchCTI CTS Funkcje: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(→Funkcje telefonu CTS i TouchCTI) |
|||
| Linia 4: | Linia 4: | ||
!{{Hl1}}|Lp. !! {{Hl1}}|Funkcja !! {{Hl1}}|Telefon CTS !! {{Hl1}}|Aplikacja TouchCTI | !{{Hl1}}|Lp. !! {{Hl1}}|Funkcja !! {{Hl1}}|Telefon CTS !! {{Hl1}}|Aplikacja TouchCTI | ||
|- | |- | ||
| − | |1. || | + | |1. ||Sygnalizacja akustyczna połączenia||<center>'''-'''</center>||<center>'''+'''</center> |
|- | |- | ||
|2. ||Prezentacja numeru połączenia przychodzącego||<center>'''-'''</center>||<center>'''+'''</center> | |2. ||Prezentacja numeru połączenia przychodzącego||<center>'''-'''</center>||<center>'''+'''</center> | ||
Wersja z 11:59, 9 sie 2010
Funkcje telefonu CTS i TouchCTI
| Lp. | Funkcja | Telefon CTS | Aplikacja TouchCTI |
|---|---|---|---|
| 1. | Sygnalizacja akustyczna połączenia | ||
| 2. | Prezentacja numeru połączenia przychodzącego |