Galeria grafiki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(→Domofon HAS3000) |
(→Bramofon SKD) |
||
| Linia 14: | Linia 14: | ||
!{{Hl2}}|Nazwa obrazka !!{{Hl2}}| Obrazek!!{{Hl2}}|Uwagi | !{{Hl2}}|Nazwa obrazka !!{{Hl2}}| Obrazek!!{{Hl2}}|Uwagi | ||
|- | |- | ||
| − | |IO SKD Wymiary kasety KN.png||[[Plik:IO SKD Wymiary kasety KN.png]] | + | |IO SKD Wymiary kasety KN pod tynk.png||[[Plik:IO SKD Wymiary kasety KN.png]] |
| + | |- | ||
| + | |IO SKD Wymiary kasety KN na tynk.png||[[Plik:IO SKD Wymiary kasety KN N.png]] | ||
|- | |- | ||
|IO SKD elementy obudowy.png||[[Plik:IO SKD elementy obudowy.png]] | |IO SKD elementy obudowy.png||[[Plik:IO SKD elementy obudowy.png]] | ||
Wersja z 08:16, 4 sty 2011
Bramofon BRV
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| IioBRV_strona_tytułowa.jpg | ![]() |
|
| IioBRV_płytka_PCB.png | ![]() |
|
| BRV_elementy_obudowy.png | ![]() |
Bramofon SKD
Domofon HAS3000
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| HAS3000 3032 widok przodu | ![]() |
|
| HAS3000T widok przodu | ![]() |
|
| HAS30xx przod oznaczenia | ![]() |
|
| HAS30xx wymiary obudowy | ![]() |
|
| HAS30xx montaż pod tynk | ![]() |
|
| HAS30xx otwieranie obudowy | ![]() |










































