Instrukcje wyrobów wycofanych: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(→Cyfrowy telefon systemowy CTS-202.IP) |
(→Cyfrowy telefon systemowy CTS-202.IP) |
||
| Linia 17: | Linia 17: | ||
==Cyfrowy telefon systemowy CTS-202.IP== | ==Cyfrowy telefon systemowy CTS-202.IP== | ||
{| class=prettytable | {| class=prettytable | ||
| − | |[[Image:Io_CTS-CTS_z_konsolami.png| | + | |[[Image:Io_CTS-CTS_z_konsolami.png|150px]] |
|[[CTS-202 Instrukcja obsługi v_1.11]]<br> | |[[CTS-202 Instrukcja obsługi v_1.11]]<br> | ||
|- | |- | ||
Wersja z 14:56, 3 lut 2011
W tym dziale znajdują się instrukcje obsługi dla urządzeń i aplikacji wycofanych z produkcji. Instrukcje programowania tych urządzeń zamieszczone są w strefie dla serwisu. Dokumentacje zamieszczone są w formacie PDF.
Spis treści
Centrale
NCT-1248
|Instrukcja obsługi wersja 1_08
CCA-2720
|Instrukcja obsługi centrali wersja 7e
CMT 8/64
|
Instrukcja obsługi analogowej centrali telefonicznej CMT 8/64 |
Telefony systemowe
Cyfrowy telefon systemowy CTS-202.IP
|
CTS-202 Instrukcja obsługi v_1.11 |
Aparat awizo HPT-0535
|
Instrukcja obsługi aparatu HPT-0535 wersja analogowa |
Telefon CTS-20
|
Instrukcja obsługi cyfrowego telefonu systemowego CTS-20 |
Telefon ATS-20
|
Instrukcja obsługi analogowego telefonu systemowego ATS-20 |
Telefony systemowe Panasonic
|
2.0 .pdf Instrukcja obsługi analogowych telefonów systemowych Panasonic |
Bramofony
Bramofony BRV/BRS
|
Instrukcja instalacji i obsługi bramofonów z serii
|
Bramofon BRX
|
Instrukcja instalacji i obsługi bramofonów z serii BRX |
Inne produkty
Adapter nagrywania ANR-3
|
Instrukcja instalacji i obsługi Adaptera Nagrywania Rozmów |







