DPH16 - Otwieranie obudowy bramofonu: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|3||Otwór dla mikrofonu znajdującego się w bramofonie | |3||Otwór dla mikrofonu znajdującego się w bramofonie | ||
|- | |- | ||
| − | |4|| | + | |4||Okienka opisowe |
|- | |- | ||
|5||e | |5||e | ||
Wersja z 10:09, 26 kwi 2011
Przednia ścianka obudowy bramofonu DPH przykręcana jest do reszty obudowy za pomocą śrub imbusowych M4 znajdujących się w sprzedawanym komplecie. Miejsce montażu tych śrub oznaczono cyfrą 1 na poniższych rysunkach.




Użyte na rysunkach oznaczenia wyjaśnione zostały w poniższej tabeli.
| Cyfra | Znaczenie |
|---|---|
| 1 | Śrubki do przykręcenia panelu przedniego do obudowy |
| 2 | Maskownica głośnika bramofonu |
| 3 | Otwór dla mikrofonu znajdującego się w bramofonie |
| 4 | Okienka opisowe |
| 5 | e |
| 6 | f |