DPH16 - Klawiatura bramofonu: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 5: | Linia 5: | ||
!{{Hl2}}|Cyfra !!{{Hl2}}| Znaczenie | !{{Hl2}}|Cyfra !!{{Hl2}}| Znaczenie | ||
|- | |- | ||
| − | |1||Śrubki do przykręcenia | + | |1||Śrubki do przykręcenia panela czołowego do obudowy |
|- | |- | ||
|2||Maskownica głośnika bramofonu | |2||Maskownica głośnika bramofonu | ||
Wersja z 08:12, 22 cze 2011
Na poniższym rysunku zaprezentowano widok panela czołowego bramofonu DPH.AB-KS16:

Użyte na rysunku oznaczenia wyjaśnione zostały w poniższej tabeli.
| Cyfra | Znaczenie |
|---|---|
| 1 | Śrubki do przykręcenia panela czołowego do obudowy |
| 2 | Maskownica głośnika bramofonu |
| 3 | Otwór dla mikrofonu znajdującego się w bramofonie |
| 4 | Wyświetlacz LCD |
| 5 | Klawiatura bramofonu |
| 6 | Oznaczenie, że bramofon posiada możliwość odczytu kart RFID |
|