Opis zacisków w kasecie systemu Slican HAS-3000: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 6: | Linia 6: | ||
| <center>LU-</center>||Biegun ujemny magistrali unifonów||<center>Magistrala unifonów</center> | | <center>LU-</center>||Biegun ujemny magistrali unifonów||<center>Magistrala unifonów</center> | ||
|- | |- | ||
| − | | <center>POD</center> | + | | <center>POD</center>||Przycisk otwarcia drzwi (zwierany do masy)|| |
| − | ||Przycisk otwarcia drzwi (zwierany do masy)|| | + | |- |
| − | |} | + | | <center>COD</center>||Czujnik otwarcia drzwi (zwierany do masy)|||} |
Wersja z 11:49, 5 maj 2010
| |
| |
|---|---|---|
| |
Biegun dodatni magistrali unifonów | |
| |
Biegun ujemny magistrali unifonów | |
| |
Przycisk otwarcia drzwi (zwierany do masy) | |
| |
Czujnik otwarcia drzwi (zwierany do masy) | } |