Galeria grafiki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(→Centrala IPU) |
|||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
!{{Hl2}}|Nazwa obrazka !!{{Hl2}}| Obrazek!!{{Hl2}}|Uwagi | !{{Hl2}}|Nazwa obrazka !!{{Hl2}}| Obrazek!!{{Hl2}}|Uwagi | ||
|- | |- | ||
| − | |IPU_1U_przód.png ||[[Plik:IPU_1U_przod.png| | + | |IPU_1U_przód.png ||[[Plik:IPU_1U_przod.png|800px]]|| |
|- | |- | ||
| − | |IPU_1U_tył.png ||[[Plik:IPU_1U_tyl.png| | + | |IPU_1U_tył.png ||[[Plik:IPU_1U_tyl.png|800px]]|| |
|- | |- | ||
| − | |IPU_1U_wnętrze ||[[Plik:IPU_1U_wnetrze.png| | + | |IPU_1U_wnętrze ||[[Plik:IPU_1U_wnetrze.png|800px]]|| |
|} | |} | ||
Wersja z 09:24, 26 lis 2015
Spis treści
- 1 Centrala IPU
- 2 Centrala NCP
- 3 Bramofon BRV
- 4 Bramofon SKD
- 5 Domofon HAS3000
- 6 MSB-1102
- 7 Bramofon DPH
- 8 Telefon CTS-202_CTS-203_itp.
- 9 Telefon CTS-330_CTS-338
- 10 Adapter CTS-DHSG
- 11 Serwer IPL/IPM
- 12 Centrala MAC-6400
- 13 Centrala CCT-1668
- 13.1 Sterownik _CCT2CPUv5_SL.png
- 13.2 Sterownik _CCT2CPUv5_SL_obwód_v3.png
- 13.3 Sterownik _CCT2CPUv5_SL_HDD.png
- 13.4 Sterownik _CCT2CPUv5_EU_obwod_v3.png
- 13.5 Sterownik _CCT2CPUv5_EU_HDD.png
- 13.6 Submodul_CCT1HDD.png
- 13.7 CCT_VoIP_on_board.png
- 13.8 CCT_IO_VOIP.png
- 13.9 CCT_4CO.png
- 13.10 CCT_2CO.png
- 13.11 CCT_1A1G_SL.png
- 13.12 CCT_1A2G_SL.png
- 13.13 CCT_1A1G_EU.png
- 13.14 CCT_1A2G_EU.png
- 13.15 CCT_8REL_EU.png
- 13.16 CCT_8REL_SL.png
- 13.17 CCT.SL.P-4RL4SN.png
- 14 Centrala CXS-0424
- 15 Serwer IPS-08
- 16 SubModuły
- 17 Inne
Centrala IPU
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| IPU_1U_przód.png | ![]() |
|
| IPU_1U_tył.png | ![]() |
|
| IPU_1U_wnętrze | ![]() |
Centrala NCP
Bramofon BRV
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| IioBRV_strona_tytułowa.jpg | ![]() |
|
| IioBRV_płytka_PCB.png | ![]() |
|
| BRV_elementy_obudowy.png | ![]() |
Bramofon SKD
Domofon HAS3000
MSB-1102
Bramofon DPH
Telefon CTS-202_CTS-203_itp.
Telefon CTS-330_CTS-338
Adapter CTS-DHSG
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| Adapter CTS-DHSG.png | ![]() |
|
| Adapter CTS-DHSG_1.png | ![]() |
|
| Kabel CTS-330.DHSG.png | ![]() |
|
| Kabel3.5JACK-JACK.png | ||
| Podlaczenie CTS-DHSG.png | ![]() |
Serwer IPL/IPM
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| Karta IPL4POE.png | ![]() |
|
| Karta IPM4POE.png | ![]() |
|
| Podłączenie IPL4POE.png | ![]() |
|
| Podłączenie IPM4POE.png | ![]() |
|
| Karta IPL2GSM3G.png | ![]() |
|
| Karta IPL1GSM3G.png | ![]() |
|
| Karta IPM2GSM3G.png | ![]() |
|
| Karta IPM1GSM3G.png | ![]() |
Centrala MAC-6400
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| Moduł MAC4RL4SN.png | ![]() |
|
| MAC4RL4SN_tab.png | ![]() |
Centrala CCT-1668
Centrala CXS-0424
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| Wiazka CXS-AKU-T1.png | ![]() |
|
| Karta CXSxIORS.png | ![]() |
Serwer IPS-08
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| Serwer IPS-08.100.png | ![]() |
|
| Serwer IPS-08.101.png | ![]() |
|
| Serwer IPS-08.103.png | ![]() |
|
| Serwer IPS-08.104.png | ![]() |
|
| Serwer IPS-08_otwieranie1.png | ![]() |
|
| Serwer IPS-08_otwieranie2.png | ![]() |
|
| Serwer IPS-08_PCB.png | ![]() |
SubModuły
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| Moduł_DSP-2V.png | ![]() |
|
| Moduł_DSP-AM.png | ![]() |
|
| Moduł_DSP.png | ![]() |
|
| Moduł_DSP-V.png | ![]() |
Inne
| Nazwa obrazka | Obrazek | Uwagi |
|---|---|---|
| Patchcord.png | ![]() |

























































































































































































































