Telefony VPS: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{|{{Prettytable}} | {|{{Prettytable}} | ||
!{{Hl2}}|Widok !!{{Hl2}}|Instrukcje | !{{Hl2}}|Widok !!{{Hl2}}|Instrukcje | ||
| − | |- | + | <!--|---> |
| − | |[[Image:VPS-310p.JPG]]||[[Media:VPS-310P_1_0_Instrukcja_Obsługi_PL.pdf |Instrukcja obsługi telefonu VPS-310p<br>Telefon niedostępny w ofercie]] | + | <!--|[[Image:VPS-310p.JPG]]||[[Media:VPS-310P_1_0_Instrukcja_Obsługi_PL.pdf |Instrukcja obsługi telefonu VPS-310p<br>Telefon niedostępny w ofercie]]--> |
| − | |- | + | <!--|---> |
| − | |[[Image:VPS-2000p.JPG|300px]]||[[Media:VPS-2000P_1_0_Instrukcja_Obsługi_PL.pdf |Instrukcja obsługi telefonu VPS-2000p<br>Telefon niedostępny w ofercie]] | + | <!--|[[Image:VPS-2000p.JPG|300px]]||[[Media:VPS-2000P_1_0_Instrukcja_Obsługi_PL.pdf |Instrukcja obsługi telefonu VPS-2000p<br>Telefon niedostępny w ofercie]]--> |
|- | |- | ||
|[[Image:VPS-802.JPG|300px]]||[[Media:VPS-802P_io_1.2.pdf |Instrukcja obsługi telefonu VPS-802P]] | |[[Image:VPS-802.JPG|300px]]||[[Media:VPS-802P_io_1.2.pdf |Instrukcja obsługi telefonu VPS-802P]] | ||
| + | <!--|---> | ||
| + | <!--|[[Image:VPS-803TP.png|300px]]||[[Media:VPS-803TP_io.pdf |Instrukcja obsługi telefonu VPS-803TP]]--> | ||
|- | |- | ||
|[[Image:VPS-804P.JPG|300px]]||[[Media:VPS-804P_io_1.2.pdf |Instrukcja obsługi telefonu VPS-804P]] | |[[Image:VPS-804P.JPG|300px]]||[[Media:VPS-804P_io_1.2.pdf |Instrukcja obsługi telefonu VPS-804P]] | ||
Wersja z 12:09, 22 lut 2019
| Widok | Instrukcje |
|---|---|
| Instrukcja obsługi telefonu VPS-802P | |
| Instrukcja obsługi telefonu VPS-804P | |
| Instrukcja obsługi telefonu VPS-840P |