DPH - Otwieranie obudowy bramofonu: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 1: | Linia 1: | ||
Panel przedni obudowy bramofonu DPH przykręcany jest do reszty obudowy za pomocą śrub imbusowych M4 znajdujących się w sprzedawanym komplecie. Miejsce montażu tych śrub oznaczono cyfrą 1 na poniższych rysunkach. | Panel przedni obudowy bramofonu DPH przykręcany jest do reszty obudowy za pomocą śrub imbusowych M4 znajdujących się w sprzedawanym komplecie. Miejsce montażu tych śrub oznaczono cyfrą 1 na poniższych rysunkach. | ||
| − | <center>[[Plik:DPH KS1RF | + | <center>[[Plik:DPH.AB-KS1RF.DG_oznaczenia.png]][[Plik:DPH.AB-KS2RF.C_oznaczenia.DG.png]]</center> |
Użyte na rysunku oznaczenia wyjaśnione zostały w poniższej tabeli. | Użyte na rysunku oznaczenia wyjaśnione zostały w poniższej tabeli. | ||
{|{{prettytable}} | {|{{prettytable}} | ||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|2||Maskownica głośnika bramofonu | |2||Maskownica głośnika bramofonu | ||
|- | |- | ||
| − | |3||Otwór | + | |3||Otwór zaślepiony |
|- | |- | ||
| − | |4|| | + | |4||Otwory zaślepione |
|- | |- | ||
| − | |5|| | + | |5||Okienko adresowe |
|- | |- | ||
| − | |6||Oznaczenie, że bramofon posiada możliwość odczytu kart RFID | + | |6||Klawisz nawiązywania połączenia |
| + | |- | ||
| + | |7||Otwór dla mikrofonu znajdującego się w bramofonie | ||
| + | |- | ||
| + | |8||Oznaczenie, że bramofon posiada możliwość odczytu kart RFID | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 25: | Linia 29: | ||
!{{Hl2}}|Cyfra !!{{Hl2}}| Znaczenie | !{{Hl2}}|Cyfra !!{{Hl2}}| Znaczenie | ||
|- | |- | ||
| − | |1||Złącze do podłączenia kamery | + | |1||Złącze do podłączenia kamery (niewykorzystany) |
|- | |- | ||
| − | |2||Złącze do podłączenia | + | |2||Złącze do podłączenia głośnika |
|- | |- | ||
|3||Złącze USB | |3||Złącze USB | ||
Wersja z 11:57, 1 cze 2020
Panel przedni obudowy bramofonu DPH przykręcany jest do reszty obudowy za pomocą śrub imbusowych M4 znajdujących się w sprzedawanym komplecie. Miejsce montażu tych śrub oznaczono cyfrą 1 na poniższych rysunkach.


Użyte na rysunku oznaczenia wyjaśnione zostały w poniższej tabeli.
| Cyfra | Znaczenie |
|---|---|
| 1 | Śrubki do przykręcenia panela czołowego do obudowy |
| 2 | Maskownica głośnika bramofonu |
| 3 | Otwór zaślepiony |
| 4 | Otwory zaślepione |
| 5 | Okienko adresowe |
| 6 | Klawisz nawiązywania połączenia |
| 7 | Otwór dla mikrofonu znajdującego się w bramofonie |
| 8 | Oznaczenie, że bramofon posiada możliwość odczytu kart RFID |
|
Do panelu przedniego przykręcona jest płytka z elementami elektronicznymi. Widoczna jest ona po zdjęciu panelu przedniego. Wszelkie elementy niezbędne do instalacji bramofonu są widoczne, dostępne i nie jest konieczne odkręcanie płytki elektroniki od panelu przedniego. Widok płytki elektroniki przykręconej do panelu przedniego prezentuje poniższy rysunek:

Użyte na rysunku oznaczenia wyjaśnione zostały w poniższej tabeli.
| Cyfra | Znaczenie |
|---|---|
| 1 | Złącze do podłączenia kamery (niewykorzystany) |
| 2 | Złącze do podłączenia głośnika |
| 3 | Złącze USB |
| 4 | Zworka wykorzystywana przy programowaniu bramofonu |
| 5 | Złącze do podłączenia bramofonu |
| 6 | Złącze mikrofonu |