CTS-102 informacje

Z Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Telefony systemowe
Slican CTS-102.CL
Slican CTS-102.HT
Slican CTS-102.IP
Instrukcja instalacji i obsługi v1.01


CTS102 gz.jpgSLICAN Sp. z o.o.
www.slican.pl
e-mail: office@slican.pl


„Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w produkcie bez uprzedniego powiadomienia.”


Data ostatniej modyfikacji: 02.06.2010


Z myślą o rodzinie central Slican CCT-1668 i MAC-6400 zaprojektowana została seria telefonów systemowych Slican CTS-102.
Telefony CTS-102.CL i CTS-102.HT sa cyfrowymi aparatami systemowymi pracującymi na styku Up0. Natomiast telefon CTS-102.IP jest systemowym aparatem VoIP.

Wszystkie wykonania telefonów dostepne sa w kolorze szarym. Oferowane modele zapewniają wygodną prace na stanowiskach sekretarskich i w gabinetach menedżerskich. Z pewnością sprawdzi sie również w każdej recepcji. Czytelne menu pozwala na intuicyjną zmianę parametrów telefonu i dostosowanie go do osobistych preferencji użytkownika. Pełna integracja programu telefonu z oprogramowaniem centrali pozwala na szybka zmiane ustawień poszczególnych telefonów z poziomu konfiguracji centrali. Wielofunkcyjne przyciski programowalne zapewniają łatwy dostep do funkcji centrali, numerów wewnetrznych lub wpisów w ksiażkach telefonicznych. Użytkownik telefonu moze korzystać z trzech spisów telefonów:

  • książki publicznej – dostępnej dla wszystkich abonentów w centrali, zarządzanej globalnie,
  • książki prywatnej – będącej tylko własnością użytkownika danego telefonu,
  • spisu abonentów – spis abonentów wewnętrznych centrali.


Uwaga! Telefony serii CTS-102.CL i CTS-102.HT wymagają do działania firmware'u centrali w wersji wyższej niż 4.03. Telefony serii CTS-102.IP wymagają do działania firmware w centrali w wersji wyższej niż 4.07 ,wyposażenia VoIP oraz niezbędnych licencji

Uwaga! Funkcjonalność telefonu jest ściśle związana z wersją oprogramowania centrali. Opis działania telefonu i dostępne funkcje,opisane w niniejszej instrukcji, dotyczą aktualnie dostępnej wersji oprogramowania.W przypadku braku niektórych funkcji lub innego działania, prosimy o kontakt z naszym serwisem.

Parametry techniczne

Budowa i wyposażenie

Podłączenie telefonu CTS-102 do centrali

Ustawienia telefonu

Wykonywanie połączeń, historia i działanie klawiszy szybkiego wyboru

Książki telefoniczne

Korzystanie z usług systemu

Zasilanie telefonów CTS

Wymogi bezpieczeństwa i deklaracje urządzeń systemowych CTS
Powrót do strony głównej