Instrukcja obsługi CTS-220

Z Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Telefony systemowe

Slican CTS-220.CL

Slican CTS-220.IP

CTS220 black.jpgCTS220 grey.jpg

Instrukcja obsługi wydanie 1.0
SLICAN Sp. z o.o.
www.slican.pl
e-mail: office@slican.pl


„Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w produkcie bez uprzedniego powiadomienia.”


Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2019
Uwaga!

Telefony CTS-220CT/IP współpracują z centralami NCP od wersji fw. 1.06, natomiast z IPL, IPM, IPU, IPS (tylko CTS-220.IP), MAC, CCT od wersji fw. 6.50.

Moduł WiFi obsługiwany jest od wersji firmware centrali 1.12 NCP i 6.54 IPx, MAC, CCT

Moduł Bluetooth - produkt wycofany z oferty
Moduł Bluetooth obsługiwany jest od chwili wprowadzenia telefonu do sprzedaży. Z uwagi na wzajemne zakłócenia modułów WiFi i Bluetooth nie jest możliwe stosowanie ich jednocześnie


Slican CTS-220.CL/IP jest biznesowym telefonem systemowym dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami. Wyposażony jest w wysokiej ekran LCD, zapewniający doskonałą czytelność w różnych warunkach oświetlenia. Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci serwera Slican - dzięki czemu z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania.

Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów.

Telefon doskonale prezentuje się na biurku. Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go niezastąpionym partnerem w codziennej pracy. CTS-220.CL/IP umożliwia pracę z przewodowym lub bezprzewodowym zestawem słuchawkowym lub w trybie głośnomówiącym. Kolorowy ekran z intuicyjną ikonografią i duża ilość programowalnych przycisków pozwalają na korzystanie z wielu profesjonalnych funkcji.

Parametry techniczne

Budowa i wyposażenie

Ustawienia telefonu

Wykonywanie połączeń, historia i działanie klawiszy szybkiego wyboru

Książki telefoniczne

Korzystanie z usług systemu

Zasilanie telefonów CTS

Wymogi bezpieczeństwa i deklaracje urządzeń systemowych CTS

Podłączenie słuchawek Bluetooth do aparatu CTS-220 - artykuł archiwalny

Praca w sieci bezprzewodowej WiFi


Powrót do strony głównej