Instrukcja Obsługi BillingMAN start: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
m |
|||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
Po pierwszym uruchomieniu system otworzy się z: | Po pierwszym uruchomieniu system otworzy się z: | ||
{|{{Prettytable}} | {|{{Prettytable}} | ||
| − | |pełnym '''dostępem do menu''' ||[[Plik:ToolBar.png]] | + | |1.||pełnym '''dostępem do menu''' ||[[Plik:ToolBar.png]] |
|- | |- | ||
| − | |zapyta o typ centrali z jaką ma współpracować.Okno Typ centrali w trybie aktywnym pojawia się tylko po pierwszym uruchomieniu po instalacji lub pierwszym uruchomieniu z nową lokalizacją. ||[[Plik:Wybór centrali.png]] | + | |2.||zapyta o typ centrali z jaką ma współpracować.Okno Typ centrali w trybie aktywnym pojawia się tylko po pierwszym uruchomieniu po instalacji lub pierwszym uruchomieniu z nową lokalizacją. ||[[Plik:Wybór centrali.png]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 07:13, 3 wrz 2010
Po pierwszym uruchomieniu system otworzy się z:
| Następnie należy wybrać parametry dostępu |
| |
| 1. | Konfiguracja Połączenia (Ctrl+K) |
|
| 2. | Dostęp (Login i Hasło) |
|




