Instrukcja Obsługi BillingMAN start: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 12: | Linia 12: | ||
|2.||Konfiguracja Połączenia ''(Ctrl+K)'' ||[[Plik:Konfiguracja Połączenia.png]] | |2.||Konfiguracja Połączenia ''(Ctrl+K)'' ||[[Plik:Konfiguracja Połączenia.png]] | ||
|- | |- | ||
| − | |3.|| | + | |3.||Logowanie... ''(Login i Hasło)''||[[Plik:Login.png]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
---- | ---- | ||
[[Instrukcja_Obsługi_BillingMAN#Pierwsze_uruchomienie |Powrót]] | [[Instrukcja_Obsługi_BillingMAN#Pierwsze_uruchomienie |Powrót]] | ||
Wersja z 07:22, 3 wrz 2010
Po pierwszym uruchomieniu system otworzy się z:
Następnie należy:
| 1. | wybrać menu centala |
|
| 2. | Konfiguracja Połączenia (Ctrl+K) |
|
| 3. | Logowanie... (Login i Hasło) |
|




